Hoşgeldin, Ziyaretçi:

l Üye Ol
Tarih: 23-05-2017, Saat: 13:03
facebook twitter youtube google+ feedburner
  • http://babaforum.info'na Hoşgeldiniz!
  • Hergün Güncel Yeni Albümler Burada
  • Webmaster Temalar Scriptler Eklentiler Ve Dahası Burada
Baba Forum Webmaster Mp3 Full Albüm İndir > (Babaforum.info) Forum Hakkında Genel Bilgiler > Forum Kurallari > Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları >


[-]
Etiket
yönetici forum kullanıcı kuralları ve

 Yorum: 0    Görüntülenme: 19
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları
15-05-2017, Saat: 22:02,
Two Small Silver Stars
Site Kurucusu
Admin Grubu
Kayıt Tarihi: 09-12-2015
Mesajlar : 65
Konular:
Rep Puanı: 0
Seviye: 6 [LevelLevelLevelLevel]
Toplam Puan: 77
Rütbe 14 / 148
92% kaldı

Rütbe
Aktiviteler 21 / 77
74% kaldı

Aktiviteler
Deneyim 95
5% kaldı

Deneyim

#1
Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları

1-) Forumda yazılan mesajlardan tamamen mesajı yazan forum üyesi sorumludur. Forum üyelerinin mesajlarından dolayı forum yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

2-) Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.***Başlıkla alakasız, konuyu dağıtan mesajlar atmayınız.

3-) Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum yöneticileri tarafından görülebilir. Girmiş olduğunuz bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. (kullanıcı adı hariç) 

4-) Forum kuralları özel mesajlaşmalar içinde geçerlidir. Msn den veya diğer yollardan kurulan irtibatlar mp3hazinem.com'i ilgilendirmez. Bu sebeple forumumuzu temiz ve seviyeli tutmak amacıyla, usturupsuz, forum içeriği ve kurallarına uymayan yersiz tartışmalarınızı diğer iletişim şekilleriyle, programlarıyla sürdürmeniz gerekmektedir.

5-) Foruma birden fazla nick ile üye olmak yasaktır, belirlenen üye uyarılmadan uzaklaştırılır. 

6-) Forum kurallarına aykırı davranan kullanıcılar arasında ayrım yapılmayacaktır.

7-) Forumda her ne amaçla, her ne şekilde olursa olsun hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

8- Forumda küfürlü konuşmak , huzuru bozmak, gereksiz münakaşalara girmek yasaktır. 

9-) Forumda yorum ve yazılarımız (gerekli olmadığı durumlarda) sadece büyük harflerle yazılamaz, bağırmak anlamına gelir. 

10-) Tehdit edici, örf ve ananelere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

11-) Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız (Arama). Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yasaktır.

12-) Yeni konu açarken uygun bölüme açmaya lütfen dikkat ediniz. Konuyu hangi bölüme açacağınıza karar veremediyseniz moderatörlere danışınız.

13-) Aynı konuda, araya başkaları mesaj yazmadan, mesaj yazmak (flood) yasaktır. Bir mesajınıza bir şeyler eklemek istediğinizde, yenisini yazmak yerine "düzelt" seçeneğini kullanmalısınız. 

14-) Kredi kartı numarası, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır. 

15-) Küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, insanlarda nefret ve kinduygusu uyandırabilecek, parti logosu yada siyasi resim içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

16-) Sayfa açılışını zorlaştırıcı, yüksek boyutlu, genel sayfa düzenini bozucu, göze rahatsızlık veren imzalar kullanmak yasaktır. (Bu kriterlere yöneticiler karar verir.)

16-) Forum içerisinde herhangi bir konuda konu kapatıldıysa yetki kullanarak yapılan işlemi yoksaymak kesinlikle yasaktır.

17-) Forum içindeki herhangi bir sorunu kullanıcılar-yöneticiler üzerinde yetkiyi istismar ederek kullananlar, mp3hazinem'den uzaklaştırılır.

18- Mp3hazinem.com'un bir paylaşım, eğlenceli vakit geçirme, seviyeli ve sıkı dostlukların yeridir, aksi yönde hareket etmeye kalkmak yine uzaklaştırılma sebebidir. 

19-) Forum ve Forum Yöneticilerinede kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

20-) Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Profesyonel Kişiler tarafından fikir alişverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

21-) Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

22-) Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır !!! Kapatılan konularla ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.Ayrıca Özel Mesajlar forum içerisinde üyeler tarafından yayınlanamaz.


WWW.BABAFORUM.İNFO
15-05-2017, Saat: 22:02
Cevapla
« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Anahtar Kelimeler

Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları , Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları indir , Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları yükle , Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları download , Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları bedava , Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları izle , Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları dinle


[-]
Babaforum.info Anahtar Kelimeler
www.Babaforum.info Konu İle Alakalı Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları Yazar: admin
-> Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları full indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları full dinle - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları full download - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları download - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları yükle - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları free download - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları nasıl oluyor - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları ücretsiz indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları fragmani - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları film - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları müzik - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları mp3 - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları videoları - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları resimleri - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları dizileri - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları sorun - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları hatası - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları çözüm nedir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları ne demek - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları nasıl - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları program - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları kurulum - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları yardım - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları kim - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları crack indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları ücretsiz indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları hackını indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları ücretsiz full indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları ücretsiz crack indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları ücretsiz hilesini indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları videolarını ücretsiz indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları müziklerini ücretsiz indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları hatasının çözümü - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları filmlerini ücretsiz indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları kurulumu nasıl - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları sorununun çözümü - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları hatasının çözümü - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları programını indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları programını ücretsiz indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları programını crack olarak indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları kurulumunu indir - Forum Yönetici ve Kullanıcı Kuralları ücretsiz full indir..
| © Yazar: Babaforum.info Anahtar Kelime Bot |

Hızlı Menü:

Babaforum.info
© 2002-2017 Mp3 Webmaster.
Baba Tema BABAFORUM © 2017.
Site Haritası Pinoy Tambayan film izle türkçe dublaj izle 720p izle film izle hd film izle full film izle filmi full izle hd film izle İzmir Haberleri

free wordpress plugins

BabaForum.İnfo Webmaster Mp3 Full Albüm İndirin

Seri Albümler,Pop Mp3,320 kbps Albümler,Arabesk Fantazi Albümler

Webmaster Temalar Php Scriptler Eklentiler babaforum.info

babaforum.info